Dyżur z dnia 27 czerwca br.  - wtorek jest przeniesiony na dzień 26 czerwca br. - tj. poniedziałek / godz. 8:00-9:00 / sala 318.

Dyżur dr Magdaleny Łaptać w dniu 21 czerwca br. jest przesunięty (na prośbę studentów) z godziny 15.00 na godz. 9.00 - sala 318.

Już dostępna nowa publikacja pt. "Cyfryzacja w naukach o przeszłości i ochronie zabytków – analiza potencjału i zagrożeń na wybranych przykładach", red. Rafał Zapłata, 2017, Wyd. Naukowe UKSW.

Polecamy!

Miło nam poinformować, że w kolejnej edycji programu akredytacyjnego "Studia z przyszłością" Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego wyróżnione zostały prowadzone w IHS UKSW kierunki studiów: historia sztuki i ochrona dóbr kultury i środowiska.

Na Wydziale NHiS wyróżnienia uzyskały również kierunki historia i zarządzanie dziedzictwem kulturowym.

Serdecznie gratulujemy!

Rada Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej w dniu 29 marca 2017 r. podjęła uchwałę o nadaniu dr. Rafałowi Zapłacie stopnia naukowego doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych, w dyscyplinie architektura i urbanistyka, specjalność architektura.

Gratulacje Jego magnificencji Rektora UKSW ks. prof. dr. hab. Stanisława Dziekońskiego dla prof. dr. hab. Jakuba Lewickiego w związku z powołaniem na stanowisko Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Prof. USKW dr hab. Zbigniew Bania wyróżniony tytułem i statuetką "Belfra Roku" - kategoria Wykładowca!

Prof. Zbigniew Bania podczas wręczania nagrody.

Lista tegorocznych laureatów na stronie UKSW - http://www.uksw.edu.pl/pl/uniwersytet/uczelnia-dzis/aktualnosci/913-najlepsi-belfrzy-uksw-wybrani

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Dr Anna Czyż uzyskała stopień doktora habilitowanego  z  dziedziny nauk humanistycznych - dyscyplina  historia sztuki!

Serdecznie gartulujemy!