Studencki Nobel 2013 - zapisy


Cechuje Cię ambicja? Podążasz za swoją pasją, nie ustajesz w poszerzaniu swojej wiedzy i wszędzie szukasz okazji do rozwoju? Mamy coś dla Ciebie!

Studencki Nobel to konkurs organizowany cyklicznie przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, mający na celu wyłonienie Najlepszego Studenta Rzeczypospolitej Polskiej.

NZS UKSW ma przyjemność zaprosić wszystkich ambitnych studentów i studentki Naszego Uniwersytetu do prezentacji swoich osiągnięć i wzięcia udziału w piątej już edycji tego prestiżowego konkursu.

 

PRZEBIEG


Konkurs Główny przebiega w trzech etapach. W Uczelnianym (marzec – kwiecień), najlepsi studenci
z poszczególnych uczelni zostaną wyłonieni przez Uczelniane Komisje Konkursowe (złożone m.in. z władz uczelni, samorządu studentów). Następnie Etap Regionalny (kwiecień – maj) pozwoli na wyłonienie, spośród zwycięzców pierwszego etapu, najlepszego studenta województwa. Oceny dokonuje Regionalna Komisja Konkursowa (m.in. regionalni patroni honorowi oraz sponsorzy). W czasie Finału (czerwiec) Krajowa Komisja Konkursowa (m.in. ogólnopolscy patroni honorowi i sponsorzy) wyłoni zwycięzcę – Studenckiego Nobla.
Konkurs Branżowy składa się z Etapu Uczelnianego oraz Krajowego.
Zmagania zakończy uroczysta Gala Finałowa (29 czerwca 2013r.)
Na zwycięzców czekają m.in.: nagrody rzeczowe i pieniężne o wysokiej wartości.

KRYTERIA

Oceniane są m.in. wyniki ze studiów, aktywność naukowa, społeczna, publikacje, znajomość języków obcych, odbyte staże (szczegóły dot. zasad i sposobu oceniania znajdują się na stronie internetowej Konkursu).
Jeżeli Twoja średnia z ostatniego semestru wynosi co najmniej 4,0 oraz jeśli nie ukończyłeś/aś jeszcze 28 roku życia, zgłoś się i walcz o zwycięstwo w Studenckim Noblu.

ZAPISY

Formularz zgłoszeniowy można wypełniać od 1 do 31 marca.
(http://www.studenckinobel.pl/index.php/formularz)

DODATKOWE INFORMACJE

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie konkursu:

http://www.studenckinobel.pl/

lub na stronie Facebooka:

http://www.facebook.com/StudenckiNobelpl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach